fbpx

I. Dane podstawowe

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.hard-zone.pl jest własnością: Another Side Aleksandra Sztajnert, Al. Pasjonistów 20/28.
 2. NIP: 9471944165 REGON: .369942450 .Działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Łodzi.
 3. PKO Bank Polski Numer konta: 35 1020 3408 0000 4702 0421 7550
 4. Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.
 5. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez telefon 796-317-368 lub adres poczty elektronicznej hz@hard-zone.pl

II. Zakupy

 1. Składanie zamówień na stronie sklepu „Hard Zone” jest możliwe bez dokonania rejestracji.
 2. Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy regulamin sklepu.
 3. mBank Numer konta: 35 1020 3408 0000 4702 0421 7550
 4. Po dokonaniu zakupu, klient otrzyma wiadomość e-mail, potwierdzającą złożenie zamówienia w którym zawarte będą również informacje dotyczące płatności oraz wysyłki.
 5. Do złożonego zamówienia, które zostało przekazane do realizacji ale wciąż jeszcze nie wysłane, można wprowadzać zmiany w celu wybraniana na przykład innego rozmiaru lub modelu. Prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem „zmiana zamówienia” w tytule na adres: hz@hard-zone.pl. W mailu tym prosimy o dokładne określenie jakiego rodzaju jest to modyfikacja zamówienia.
 6. Każdy kto złożył zamówienie na stronie sklepu ma również prawo do anulowania go. W tym celu prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem „anulowanie zamówienia” w tytule na adres: hz@hard-zone.pl
 7. Składanie zamówień na stronie sklepu „Hard Zone” wiąże się z obowiązkiem zapłaty za nie.
 8. Termin płatności za zakupione przedmioty wynosi 5 dni od daty dokonania zakupu.
 9. W przypadku konieczności przedłużenia tego terminu prosimy o maila z dopiskiem „przedłużenie terminu płatności” w tytule na adres: hz@hard-zone.pl.
 10. W przypadku braku wpłaty w regulaminowym terminie 5 dni od daty dokonania zakupu bez wcześniejszej prośby o wydłużenie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.
 11. Przesyłki wysyłane są w terminie do 3 dni roboczych od daty otrzymania przez nas płatności.

III. Płatności i przesyłki

 1. Akceptowalne formy płatności na stronie sklepu to:
 • Tradycyjny przelew lub wpłata na rachunek bankowy: Another Side Aleksandra Sztajnert, Al. Pasjonistów 20/28, 91-140 Łódź, mBank Numer konta: 35 1020 3408 0000 4702 0421 7550
 • Przelew za pośrednictwem serwisu Przelewy24

2. Dostępne formy przesyłki i opłaty:

 • ORLEN: 11,00 zł
 • DPD Pickup: 13,50 zł
 • Paczkomaty InPost: 13,50 zł
 • Kurier InPost: 15,50 zł

IV. Zwroty

 1. Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentom, którzy zakupili dowolny produkt na stronie sklepu www.hard-zone.pl przysługuje możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy sprzedaży) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 2. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który należy dołączyć do zwracanego przedmiotu. Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze zwrotu z dopiskiem „zwrot” w tytule na adres: hz@hard-zone.pl. W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy zwrot.
 3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.
 4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Another Side Aleksandra Sztajnert Al. Pasjonistów 20/28,91-140 Łódź.
 5. Wpłata pieniężna zostanie zwrócona w przeciągu 7 dni roboczych, od momentu uznania przez nas zwrotu oraz otrzymania towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.
 6. Koszty przesyłki danego przedmiotu zwracane są wyłącznie do wysokości najtańszego dostępnego sposobu dostarczenia oferowanego przez sklep „Hard Zone” z pominięciem dodatkowych kosztów wynikających z innych form przesyłki wybranych przez klienta.
 7. Koszty przesyłki odsyłanego towaru pokrywa klient.

V. Wymiana towaru

 1. Akceptujemy również wymiany produktów zakupionych na stronie sklepu www.hard-zone.pl, które wynikają z chęci dobrania innego rozmiaru lub wymiany towaru na inny.
 2. Wymiana będzie możliwa jedynie w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru przez konsumenta.
 3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.
 4. Przed dokonaniem zwrotu celem wymiany prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do wymienianego przedmiotu. Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze dokonania wymiany z dopiskiem „wymiana” w tytule na hz@hard-zone.pl. W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy wymiana oraz szczegółów dotyczących samej wymiany.
 5. Zwracany towar należy odesłać na adres: Another Side Aleksandra Sztajnert Al. Pasjonistów 20 /28, 91-140 Łódź
 6. Koszty wysyłki zawiązane z wymianą i ponowną wysyłką pokrywa kupujący. W tym celu należy dokonać płatności odpowiedniej kwoty na nasz rachunek.
 7. W przypadku braku towaru lub rozmiaru mającego być przedmiotem wymiany, zwracamy wpłatę pieniężną w przeciągu 7 dni roboczych z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

VI. Reklamacje

 1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) wobec Klientów będących konsumentami, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową. W przypadku Klientów nie będących konsumentami, sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.
 2. Okres gwarancji produktów zakupionych na stronie sklepu wynosi 2 lata. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w okresie 2 lat od daty dokonania zakupu w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych powstałych z winy producenta oraz sklepu lub uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu.
 3. Przed odesłaniem towaru prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do zwracanego przedmiotu.Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze złożenia reklamacji z dopiskiem „reklamacja” w tytule na adres: hz@hard-zone.pl. W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy reklamacja oraz przyczyny. Formularz dostępny jest pod linkiem:https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/formularze/
 4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Another Side Aleksandra Sztejnert Al. Pasjonistów 20/28,91-140 Łódź
 5. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zawierającej reklamowany towar.
 6. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, uszkodzony towar zostanie nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony na zupełnie nowy egzemplarz w przypadku jeśli powstała wada uniemożliwia naprawę.
 7. W sytuacji braku możliwości zastosowania dwóch powyżej opisanych rozwiązań, klientowi zgłaszającemu reklamację przysługuję rekompensata finansowa w postaci zwrotu wpłaty pieniężnej wraz z kosztem przesyłki, z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

VII. Polityka Prywatności

 1. Określona poniżej polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu sklepu hard-zone.pl
 2. Akceptacja regulaminu oznacza zaakceptowanie polityki prywatności.
 3. Przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu klient powinien zapoznać się z niniejszą polityką.
 4. Wszystkie dane podawane podczas rejestracji do sklepu, są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r., oraz wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówień konsumenckich dokonywanych za pośrednictwem strony sklepu hard-zone.pl zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
 5. Podczas przeglądania treści strony hard-zone.pl zbierane są automatycznie dane dotyczące przeglądarki internetowej odwiedzającego, adresu IP komputera, czasie wizyty, rodzaju systemu operacyjnego, ilości obejrzanych stron oraz w jaki sposób osoba przeglądająca stronę sklepu trafiła do niego.
 6. Wszystkie wymienione informacje nie są powiązane z danymi osobowymi.
 7. Składanie zamówień na stronie sklepu jest możliwe bez dokonywania rejestracji, która jest dobrowolna. Korzystanie z niektórych funkcji sklepu jak śledzenie statusu zamówienia wymaga pełnej rejestracji.
 8. W celu przeprowadzenia rejestracji, klient proszony jest o podanie następujących danych: Imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres email a także ustalenia hasła do logowania.
  Składanie zamówień bez rejestracji wiąże się z podaniem tych samych danych poza ustaleniem hasła.
 9. Wybór niektórych form płatności dostępnych na stronie sklepu może powodować przekazywanie pewnych danych klienta do podmiotów realizujących transakcje płatnicze, natomiast wykorzystanie tych danych odbywa się wyłącznie do obsługi procesu płatniczego.
 10. W celu realizacji zamówień oraz do zapewnienia niezbędnego funkcjonowania sklepu jako podmiotu wykonującego działalność gospodarczą dane osobowe klientów sklepu mogą być także przekazywane firmom świadczącym usługi księgowe i doradczo-prawne, firmom kurierskim obsługującym dostarczanie przesyłek a także firmom i podmiotom oferującym usługi techniczno-informatyczne zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego hard-zone.pl
 11. Przetwarzanie danych będzie odbywać się do momentu skorzystania z przysługujących praw wymienionych poniżej:
  • prawo do wglądu w dane osobowe
  • prawo do edytowania danych osobowych
  • prawo do przenoszenia danych osobowych
  • prawo do żądania zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania danych a także trwałego usunięcia danych z systemu sklepu.
 12. Podmiotem zbierającym dane jest Another Side Aleksandra Sztajnert, Al. Pasjonistów 20/28, 91-140 Łódź, NIP: 94719441656
 13. Administratorem danych osobowych klientów jest Another Side Aleksandra Sztajnert, Al. Pasjonistów 20/28, 91-140 Łódź, NIP: 9471944165
 14. Kontakt z administratorem jest możliwy po przez adres e-mail hz@hard-zone.pl lub telefonicznie 796-317-368

Administrator dochowuje wszelkich starań, używając środków fizycznych i technicznych aby zabezpieczyć dane osobowe przed ich zniszczeniem, utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem lub dostępem.

VII. Prawa autorskie

 1. Wszystkie zdjęcia oraz elementy graficzne zamieszczane na stronie sklepu, są własnością marki „Hard Zone” i nie mogą być przetwarzane oraz rozpowszechniane w całości lub w części, bez zgody właścicieli.
 2. Działanie sprzeczne z wyżej wymienionymi zasadami, stanowi naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.